Magnus Nilsson

Sales Manager Decorative Lighting/Home lighting
magnus.nilsson@belid.se
Tel. +46 708 204 202

 

SVERIGE 

Björn Santesson

Säljare Sverige
BJORN.SANTESSON@BELID.SE
Tel. +46 340-66 25 51

Per Frössberg

Säljare Sverige
PER.FROSSBERG@BELID.SE
Tel. +46 340-66 25 54

Nina Rosén

Säljare Sverige
NINA.ROSEN@BELID.SE
Tel. +46 70 - 327 89 93

NoRGE 

Thomas Ligaard 

Säljare Norge Nordströndelag
THOMAS.LIGAARD@BELID.COM 
Tel. 91 31 11 17

Mari Ralbring

Säljare Norge Östlandet
MARI.RALBRING@BELID.NO
Tel. 91 32 49 62

Ingve Winnskjei Hanssen

Säljare Norge
INGVE.WINNSKJEI@BELID.SE
Tel. +47 48 05 58 70

 

DANMARK

Morten Jevanord

Säljare Danmark
MORTEN.JEVANORD@BELID.DK
Tel. 40 13 40 47

Tommy Torkkeli

Säljare Danmark
TOMMY.TORKKELI@BELID.DK
Tel. 21 48 21 70

Mats Salomonsson

Sales Director Pro
MATS.SALOMONSSON@BELID.SE
Tel. +46 (0)708-18 36 02

Gabriella Nilsson

Professional Lighting
GABRIELLA.NILSSON@BELID.SE
Phone. +46-340-66 25 89

Anders Lundin

Professional Lighting
ANDERS.LUNDIN@BELID.SE
Phone. +46-340 66 25 45

Emma Zäthe

Professional Lighting
EMMA.ZAETHE@BELID.SE
Phone. +46-340-66 25 28

Vi använder cookies för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Om du vill veta mer om cookies och hur vi använder dem, vänligen gå till vår cookie-sida. Fortsatt navigation i siten innebär att du accepterar vår cookiepolicy.